OBRÓBKA CNC

Przedsiębiorstwo VIBROSON ŁÓDŹ dostarcza swoim klientom wydajne i nowoczesne rozwiązania w zakresie precyzyjnej obróbki CNC. Oferujemy szeroki zakres usług: toczenie, gwintowanie, wiercenie, frezowanie, obróbka skrawaniem. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia, obsługiwane przez doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić najwyższą jakość usług oraz najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny.

Toczenie CNC

Dzięki wyposażeniu w wysokiej jakości tokarki CNC możemy sprostać najdalej posuniętym i najbardziej niestandardowym oczekiwaniom naszych klientów w zakresie precyzyjnego toczenia numerycznego. Dysponujemy wysokiej klasy urządzeniami do toczenia, a pole robocze tokarki o wymiarach 3000 x 660 mm daje nam możliwość obróbki detali o dowolnym wymiarze i maksymalnej wadze 300 kg. Dzięki tak zaawansowanej technologii jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą dokładność i precyzję kształtno-wymiarową, zarówno w przypadku toczenia niewielkich, jak i dużych gabarytowo detali.

Frezowanie CNC

Zastosowanie frezarek sterowanych numerycznie daje możliwość niezwykle precyzyjnej obróbki materiału poprzez szeroką gamę frezów o rozmaitych grubościach i kształtach. Zlecając nam frezowanie CNC materiałów, mogą być Państwo pewni, że wykonywane przez nas detale będą charakteryzować się idealnym kształtem, powtarzalnością i doskonałą precyzją wykonania.

Gwintowanie CNC

Nasze zaplecze sprzętowe umożliwia precyzyjne, szybkie i powtarzalne gwintowanie różnych tworzyw i materiałów. Specjalizujemy się w wykonywaniu gwintów wewnętrznych i zewnętrznych, których parametry zawsze w pełni odpowiadają na indywidualne zapotrzebowanie naszych klientów. Nowoczesne tokarki i frezarki sterowane numerycznie gwarantują szybką, niezawodną i wydajną pod kątem ekonomicznym pracę, co pozwala nam świadczyć swoje usługi w atrakcyjnej cenie.

Wiercenie CNC

Mając na uwadze satysfakcje i różne potrzeby naszych klientów oferujemy wiercenie CNC w różnego rodzaju tworzywach i materiałach, z gwarancją doskonałej precyzji i powtarzalności. Nasze wiertarki sterowane numerycznie umożliwiają wykonywanie wierceń o typowych i niestandardowych parametrach oraz idealnie gładkim brzegu. W codziennej pracy wykorzystywane są różnego typu wiertła, co pozwala na wykonywanie idealnych otworów niezależnie od rodzaju obrabianego tworzywa.

Obróbka skrawaniem CNC

Oferta firmy VIBROSON ŁÓDŹ to także bogata gama usług w zakresie obróbki skrawaniem oraz obróbki powierzchniowej. Nowoczesny park maszynowy wyposażony w wysokiej klasy obrabiarki CNC umożliwia numeryczną obróbkę skrawaniem różnego typu materiałów, począwszy od stali nierdzewnej, poprzez stale konstrukcyjne, aluminium czy miedź, aż po mosiądz, tytan i wiele innych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanych przez nas usług w zakresie precyzyjnej obróbki materiałów za pomocą technologii sterowanej CNC oraz wyceny zleceń zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.