OBRÓBKA PLASTYCZNA BLACH

Współczesne wymagania w zakresie kształtu, parametrów i właściwości mechanicznych blachy stawiają zupełnie nowe wymagania przed podmiotami zajmującymi się obróbką plastyczną blach. Mając to na uwadze, firma VIBROSON ŁÓDŹ zapewnia szeroki zakres usług, obejmujący m.in. gięcie i zwijanie blach o różnorodnych właściwościach i zastosowaniach przemysłowych. Zastosowanie najnowocześniejszych urządzeń w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, w pełni odpowiadając na indywidualne zapotrzebowanie naszych klientów.

GIĘCIE BLACH

Jedną z najpopularniejszych i jednocześnie charakteryzujących się największym zapotrzebowaniem form obróbki plastycznej blach jest ich precyzyjne gięcie. Parametrami, które mają szczególny wpływ na najwyższą jakość tego rodzaju usługi, są głównie powtarzalność i trwałość w zakresie nadawanego blasze kształtu. Jednocześnie gięcie blach jest rodzajem obróbki zwieszającym nacisk na blachę, co pozwala zmieniać jej mechaniczne właściwości, jeszcze bardziej podnieść jej wytrzymałość.

Wykonując prepozycyjne gięcie blach, jesteśmy w stanie zapewnić następujące parametry obróbki:

  • gięcie blach na maszynie ustawianej numerycznie,
  • minimalna średnica gięcia: 500 mm,
  • maksymalny rozmiar profilu możliwy do wygięcia: 100 x 100 mm,
  • nacisk maszyny: 150 ton (50 ton/m),
  • możliwość jednoczesnego gięcia na długości 3 metrów.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących gięcia i obróbki plastycznej blach zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

ZWIJANIE BLACH

Nasza firma świadczy także usługi w zakresie zwijania i walcowania blach. Zwijamy kątowniki, płaskowniki oraz profile zamknięte. Posiadamy wydajne nowoczesne i niezawodne urządzenia o wyjątkowo mocnej konstrukcji, co pozwala nam w sposób precyzyjny i powtarzalny zwijać elementy w pełnym spektrum rozmiarów i grubości.

Proces zwijania blachy polega na jej walcowaniu przy użyciu specjalistycznych walców, których celem jest nadanie arkuszowi blachy pożądanej krzywizny o odpowiedniej trwałości. Proces zwijania grubych blach może być poprzedzony tzw. walcowaniem wstępnym, które przygotowuje tworzywo do walcowania właściwego. Zlecając naszej firmie zwijanie blach, mogą być Państwo pewni, że proces ten podlega rygorystycznej kontroli jakości na każdym etapie zwijania blachy, co gwarantuje naszym usługom najwyższą jakość, niezależnie od tego, jak jakich materiałach i tworzywach pracujemy.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w plastycznej obróbce blach, wykwalifikowaną kadrę oraz najnowocześniejszy na rynku sprzęt, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard obsługi zarówno niewielkich, standardowych, jak i najbardziej nietypowych, wielkonakładowych zamówień. Szybkość i precyzja, w połączeniu z mocą i wydajnością stosowanych przez nasz urządzeń, pozwalają dostarczać naszym klientom najwyższej jakości produkt, w pełni zgodny z indywidualnymi wymaganiami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!